ukr
Ужгород
16:25
1/2
Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.
Яблучний оцет на медові. Медовий оцет. - фото 1 Яблучний оцет на медові. Медовий оцет. - фото 2

Яблучний оцет на медові. Медовий оцет.

80 грн  /літр
Ильницкая Анна Михайловна, пчеловод
на Флагма з 13 листопада 2013
Продам

Корисні властивості яблучного оцту вельми різноманітні. І не дивно – в яблучному оцті міститься величезна кількість самих різноманітних корисних речовин:
• Мінеральні речовини, мікро-і макроелементи: калій, кальцій, фтор, кремній, натрій, фосфор, мідь, залізо і багато інших речовин.
• Органічні кислоти: оцтова, лимонна, молочна, пропіновая.
• Баластні речовини: поташ, пектин.
• Різні групи вітамінів: А, В1, В2, В6, С, Р, Е, а також бета-каротин.
Як бачите, склад унікальний – практично кожний з компонентів яблучного оцту вкрай корисний сам по собі. Однак основна цінність яблучного оцту полягає якраз у поєднанні цих компонентів, і в їх комплексному впливі на організм людини.
Яблучний оцет в рази покращує обмін речовин в організмі. Більше того – він стимулює розщеплення як жирів, так і вуглеводів, що робить його просто незамінним помічником у боротьбі із зайвими кілограмами. Для системи травлення яблучний оцет також дуже корисний – вони чудово захищає організм від різних кишкових інфекцій. Та й при дисбактеріозах яблучний оцет вельми ефективний, оскільки він дуже швидко відновлює сприятливу мікрофлору кишечника, а також стимулює його здорову перистальтику.

Допомагає оцет і в боротьбі з різними простудними захворюваннями. Кашель, висока температура обов'язково швидко відступлять, якщо ви обернеться проти них корисні властивості яблучного оцту.

Оновлено: 15 січня 2019, 09:19
переглядів: 176
Схожі оголошення
150 грн /шт ціна  140 грн /шт оптом
Семещук Н.В., ФОП, Мукачево, 37 км
- Эликсир медовый состоит из перги, меда, прополиса, сока ежевики,...
×
×
×
×
×